O nas

Jeżeli potrzebny jest Państwu przewóz samochodu na terytorium Europy i WNP, giełda transportu auto-loads może Państwu w tym pomóc. Nawet, jeżeli samodzielnie przewozisz samochody autotransporterem, dzięki auto-loads wszystko odbędzie się szybciej, prościej i efektywniej.

Auto-loads oferuje 4 podstawowe usługi z zakresu przewozu samochodów. Jeżeli masz samochód, który trzeba gdzieś zwieźć, możesz wyszukać autotransporter lub zamieścić na giełdzie ogłoszenie, że poszukujesz autotransportera. Jeżeli masz autotransporter, możesz na giełdzie znaleźć potrzebny ładunek lub zamieścić ogłoszenie, że poszukujesz ładunku. U nas wszystko jest proste jak 2x2 i otrzymujesz 4 usługi.

Oprócz tych czterech usług możemy stworzyć także dodatkowe możliwości: ogólny widok ruchu transportu, stałą informację o cenach transportu, kierunki, uczestnicy rynku. Na naszej giełdzie wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Stworzona w 2008 roku giełda transportowania samochodów auto-loads jest przeznaczonym dla ciebie narzędziem pomagającym wybrać:

1. Profesjonalnego przewoźnika
2. Najlepszą cenę za transport
3. Przewóz bez oczekiwania w kolejce
4. Stałą jazdę, bez przestojów bez ładunku
5. Obserwację wahań i zmian
6. Obserwację starych i nowych uczestników rynku
7. Oferowanie swych usług dla szerokiego audytorium samochodów
8. Informacje o tym, kto wiezie, po ile wiezie, dokąd wiezie
9. I wszystko to można obserwować jak na dłoni

Każdego roku do naszej giełdy przyłącza się coraz więcej uczestników, dlatego ilość informacji rośnie. Zwiększa się podaż i popyt. Zyskujesz coraz więcej i więcej, a my pracujemy, abyś otrzymywał coraz więcej i tylko to, co jest dla ciebie aktualne.